Denizli Bilgisayar Tamiri

Denizli Bilgisayar Tamiri
Ürün Kategorileri

Denizli Bilgisayar Tamiri

Denizli Bilgisayar Tamiri

Denizli’de bilgisayar tamircisi mi arıyorsunuz? Doğru adres tam olarak burası. Denizli Bilgisayar teknik servis olarak yıllardır bilgisayar tamir sektöründe hizmet etmekteyiz.
Bizi tercih etmeniz için bilgisayarınızın arızalı olmasına gerek yok. Bilgisayar sistemleri üzerinde uzman olan ekibimiz sayesinde bilgisayarınızın periyodik bakımları, temizliği gibi pek çok alanda bizlere danışabilirsiniz.

Ekran kartınız yeterli performansta çalışmıyor mu? Ekran kartları belirli aralıklarla güncellenir ve sürücüleri tekrar bilgisayara kurulmalıdır. Uzun süre boyunca güncelleme almayan ekran kartları sistem üzerinde yavaşlama ve hatalara sebebiyet vermektedir.
Bilgisayar sorunlarının çok can sıkıcı olduğunu biliyoruz. Peki ya sizi bu sorundan kurtarsaydık? Denizli bilgisayar tamiri hizmetimizle bilgisayarınıza değer veriyor ve hak ettiği performansa ulaşması için gerekli işlemleri yapıyoruz.
Bilgisayarınız çok eski ve marka modelini hatırlamıyor musunuz? Endişelenmeyin çünkü Denizli bilgisayar tamir servisi olarak bilgisayarınızın marka, model gibi pek çok özelliklerini sizler için öğrenebiliriz.
Bilgisayarlarınızdaki önemli veriler silindi mi? Veri kurtarma ve arıza tespiti sayesinde kaybolan verilerinizi sizlere hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

Sabit diskiniz bozuldu mu? SSD'nizin içerisinde bulunan önemli verileri sizler için kurtarıyor ve gizlilik içerisinde teslim ediyoruz.

Notebook teknik servisi olarak anakart tamiri, yazılım desteği, bios güncellemesi gibi pek çok tamir bakım işlerinde hizmet vermekteyiz.

Windows, Linux gibi işletim sistemlerinde zamanla birlikte dosyalarda şişme oluşur. Dosyaların şişmesi sonucunda bilgisayarınız çok fazla yavaşlar ve donanımlarınızdan yeterli performansı alamazsınız. İşletim sistemi optimizasyon/format işlemlerinde servis hizmeti veren donanımlı ekibimizden güven içerisinde hizmet alabilirsiniz.

Bilgisayarınızda gerçekleşen ;
 
 • Veri kaybı
 • Donanım güncellemeleri
 • Bakım Onarım
 • Sabit Disk (SSD/HDD) Onarımı
 • Ekran Kartı Tamiri
 • Arıza tespiti
 • Servis Hizmeti
 • Masaüstü bilgisayar rehberi
 • Macbook Donanım Güncellemeleri
 • Notebook tamiri
Gibi pek çok alanda Denizli'de hizmet vermekteyiz.

Bilgisayarınızın periyodik bakımlarını yaptırmanız çok önemlidir. Fan üzerinde bulunan tozlar ya da işlemci üzerinde bulunan termal macunun en az 6 ayda bir değiştirilmesi gerekmektedir. Termal macun değişmemesi ve periyodik bakımımın yapılmaması sonucunda;
 
 • Aşırı ısınma
 • Yetersiz performans
 • Kendi kendini açıp kapatma
gibi pek çok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Denizli'de bulunan iş yerimize bilgisayarınızı getirip periyodik bakımlarınızı yaptırmayı ihmal etmeyin.

Dizüstü bilgisayarlar kolay bir şekilde arızalanabilmektedirler. Laptop (Dizüstü) bilgisayar düştüğünde harddiskin içerisinde yer alan manyetik alan bozulabilmekte ve bunun sonucunda bilgisayar açılmıyor. Bu tür durumlarda bilgisayarınızı bize getirmeniz durumunda özen ile kontrol edilir ve sorunu tespit ederiz. Harddisk çalışmasa bile içerisinde yer alan dosyaları kurtarabilir ve sizi büyük bir yükten kurtarabiliriz.
Düşmenin yanın sıra laptop (Dizüstü) bilgisayarların fanları bilgisayarın altında yer almaktadır. Laptop çok uzun süre halı gibi zeminlerde bekletildiği taktirde ısınabiliyor ve donanımları zarar görebiliyor. Bunu engellemek için iş yerimizden özel termal macun ile işlemcinizi güvence altına alıp oyunların tadını çıkartabilirsiniz.