Denizli Notebook Tamircisi

Denizli Notebook Tamircisi
Ürün Kategorileri

Denizli Notebook Tamircisi

Denizli Notebook Tamircisi


Denizli notebook tamircisi teknik servis olarak; marka model bağımsız tüm notebookların bakım ve onarım işlemlerini profesyonel bir biçimde tamamlamaktadır.

Notebook tamir servisi olarak ilk hedefimiz müşterilerimizin memnun olmasını sağlamaktır. Notebook teknik servis hizmetimiz üç aşamada gerçekleşmektedir. Bunlar sırasıyla; notebookun arızasını belirlemek, arıza tespit edildikten sonra müşterimizi detaylı olarak bilgilendirmek ve son olarak müşterimizin onayı doğrultusunda arızayı gidermektir.

Hizmetlerimiz


Denizli notebook tamircisi olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetler aşağıdaki sıralanmıştır:
  • Notebook tamiri konusunda deneyimli ve profesyonel uzman ekibimizce Notebook anakart tamiri hizmeti
  • Kırılma veya anlık darbeler sonucu arızalanan Notebook ekranını değişimi hizmeti
  • Anakartın modeli ve halihazırda çalışan RAM'in özelliklerine göre Notebook ram yükseltme hizmeti
  • Düzenli temizlenmemesi/arızası durumunda aşırı düzeyde ısınarak ekran kartına zarar verebilen ve cihazınızın aniden kapanmasına yol açabilen fanlar için Notebook fan değişimi ve temizliği hizmeti
  • Marka ve model bağımsız olarak Notebook ekran kartı onarımı hizmeti
  • Marka ve model bağımsız olarak Notebook batarya değişimi hizmeti
  • Arızalanması ve kısa devre yapması sonucunda notebook anakartının arızalanmasına kadar sonuçlara yol açabilen Notebook USB ve DC JACK değişim işlemleri hizmeti
  • Marka model bağımsız olarak Notebook harddisk değişimi hizmeti
 
Hiçbir elektronik cihazın deneme yanılma yöntemi ile tamir edilmesi söz konusu değildir. Notebook tamiri sürecinde kullanılan tüm cihazlarımız antistatik özelliğe ve yüksek kaliteye sahiptir.

Denizli Notebook tamiri hizmetimizle cihazlarınızı olabilecek en verimli düzeyde onararak yeni cihaz alımlarından ve çağımız sorunu olan hızlı tüketimden tasarruf etmeniz sağlanmaktadır.